Transdermální ozónová terapie a intravenózní ozónová terapie. Jaké jsou podobnosti a rozdíly mezi transdermální a intravenózní ozónovou terapií?

Nabízíme inovativní zařízení HOCATT, pomocí kterého ozón postupuje do těla transdermální cestou, tzn. skrz povrch pokožky po celém těle v uzavřené sauně. Intravenózní ozónová terapie čistí krev pacienta, která se bere z těla pomocí speciálního katetru a pak po ošetření ozónem se vrátí zpět do pacientova těla nitrožilně.
Účinek detoxikaci organismu, wellness a anti-aging (proti stárnutí) efekty, stejně jako všechny další lékařské a pozitivní vlastnosti ozónu v transdermální terapii, jsou stejné jako po intravenózní ozónové terapii. Transdermální ozónová terapie také poskytuje okamžitou léčbu a prevenci všech kožních onemocnění.


Navíc díky tomu, že naším hlavním orgánem detoxikace je kůže, je transdermální ozonová terapie skvělým způsobem, jak pomoci detoxikaci organismu. Avšak ve srovnání s intravenózní terapií má transdermální ozonová terapie několik významných výhod:

1. Lehkost, jednoduchost a univerzálnost umožňuje použití transdermální ozónové terapie v různých odborných institucích (zdravotní střediska, lázně, fitness kluby, hotely atd.), stejně jako doma.

2. Transdermální ozónovou terapii lze provádět bez dohledu zdravotnického pracovníka.

3. Po skončení léčby nemáte nepříjemné pocity, žádná bolest, můžete si odpočinout a užít ozdravný postup.

4. Po transdermální ozonové terapii, která má mnohem klidnější, ne však o to méně účinné detoxikační procesy, se budete okamžitě cítit dobře, energicky a vesele. Nehrozí žádné počáteční zhoršení zdravotního stavu, což je velmi obvyklé po intravenózní terapii.

5. Žádné omezení – můžete procházet ozónovou transdermální terapií v případě potřeby každý den, 2-3 krát týdně nebo jednou za měsíc. Můžete libovolně často podle potřeby.

6. Transdermální ozónová terapie s HOCATT - je pohodlný, všestranný a efektivní způsob pro ozdravení a omlazení celého organismu.

 

 

Яндекс.Метрика