Je ozónová terapie v systému HOCATT bezpečná?

Pokud jde o bezpečnost, první věc, kterou třeba pochopit je, že ozón nemůže reagovat na zdravé buňky. Zdravé buňky mají nejen vyvážený a elektrický náboj, ale mají také silnou enzymatickou ochrannou zeď. Ozón "nevidí" zdravé buňky. V této souvislosti je ozónová terapie takzvanou "cílenou léčbou". Ozón se pak nechá působit na nemocné buňky, kdy je nakonec zničí.
Jediný známý vedlejší účinek ozónu je tzv. zdravotní krize - "Herxheimerový efekt". Tento efekt nastane v důsledku detoxikační reakce v těle. Příznaky této reakce mohou zahrnovat: bolesti kloubů, bolesti těla, pocení, nebo nevolnost. Tato odpověď naznačuje, že patogeny byly zničeny.
Endotoxiny uvolněné během tohoto období z buněčných stěn patogenních mikroorganismů umírají, to znamená, že je léčba efektivní. Tato reakce může trvat od několika hodin do několika dnů. Jakmile jsou patogeny vyloučeny z těla ,symptomy zmizí a tělo se stává zdravější než dříve, protože detoxikace a čištění těla proběhla úspěšně. Ozón má působivou schopnost být toxickým pro nezdravé, poškozené a odumírající buňky, je však netoxický pro normální buňky. Pro rakovinu je ozónová terapie důležitým doplňkem v kombinaci s dobrým programem správné výživy a agresivní lečbou (chemoterapií).
Ozón může selektivně zabíjet rakovinné buňky ze všech buněk v těle pacienta. Je důležité si uvědomit, že pravidelná a opakující se ozónová terapie je nutná, aby se zabránilo jakékoliv nemoci.

Яндекс.Метрика