Proč se naše tělo po ozonové terapii v systému HOCATT nabíjí energií?

Připomínám něco málo z vědy a chci v tomto článku vysvětlit, proč se vaše tělo po terapii v systému HOCATT naplní energií. Nejprve se podíváme, co to jsou mitochondrie a jakou roli hrají v našem těle?

Mitochondrie jsou jediným zdrojem buněčné energie. Nachází se v každé buněčné cytoplazmě, a proto jsou jako "baterie", které produkují, ukládají a distribuují potřebnou energii pro buňky. Lidské buňky obsahují průměrně 1500 mitochondrií. Obzvlášť hodně jich najdeme v buňkách s intenzivním metabolismem (jako jsou svaly nebo játra). Mitochondrie jsou mobilní a pohybují se v cytoplazmě v závislosti na potřebách buněk. Se svou vlastní DNA se množí a sebedestrukují, bez ohledu na buněčné dělení.

 

Naše buňky nemohou fungovat bez mitochondrií, bez nich není život možný!!!

 

Příčinou mnoha onemocnění, včetně rakoviny, není v tom, že není kyslík v buňkách, ale v tom, že mitochondrie - elektrárny buňky - nemohou efektivně využít dostupný kyslík. Ozónová terapie, jako léčba, nejen poskytuje buňkám více kyslíku; ozón stimuluje mitochondrie v buňce k tomu, abychom lépe využívali kyslík, který již tam je.

Яндекс.Метрика