Zbavujeme se toxinů a tuků, které se nahromadili v našem těle!

Proč je důležité své tělo čistit a co je to detoxikace?

Detoxikace je souhrn postupů, jak naše tělo zbavit parazitů, virů, bakterií, plísní a toxických látek.

Naši předci byli v tomto ohledu velmi chytří a předávali si z generace na generaci různé techniky, užívání bylinek, různé druhy půstů a také úpravy stravy s jedním cílem – pomoci tělu zbavit se škodlivin. I některé moderní přístupy jsou vhodné a šetrné k očistění těla. Kombinace moderní vědy se starými „věděními“ je úžasná a skvěle fungující.

Dnešní doba = doba plná jedů

Naše tělo se už od narození potýká s přílivem mnoha a mnoha látek, které se usazují v našich orgánech a tkáních. Dostávají se do našich těl hlavně díky vzduchu, jídlu a vodě. Dnešní doba je plná skrytých jedů, které naše tělo zaplavují toxickými látkami.

Detoxikace = omlazení a ozdravení celého organizmu!

Pokud víme, že stárnutí je vlastně akumulace volných radikálů v těle, tak pochopíme, že zpomalit proces stárnutí a dosáhnout požadovaného výsledku můžeme pouze pomocí detoxikace - odstraňování volných radikálů z těla, které způsobují proces stárnutí v kůži a orgánech a mohou způsobit různé nemoci, vrásky a celkově špatný zdravotní stav. HOCATT PLUS poskytuje metody, jak zvrátit škody způsobené toxiny, stresem a různými nemocemi.

Ozónová sauna HOCATT ozón má silný detoxikační účinek. Stimuluje funkci orgánů, které pomáhají při odstraňování volných radikálů; zejména jater, ledvin a kůže. Pocítíte úlevu a zbavíte se mnoha z Vašich chronických problémů:

• Chronické zažívací problémy

• Abnormální funkce jater

• Chronické bolesti hlavy

• Bolesti kloubů a svalů

• Dýchací potíže

• Alergie

• Nedostatek energie a únava

 

Omlazení, detoxikace, wellness - trio, které tvoří zdravého člověka.  HOCATT poskytuje řešení pro všechny tři problémy najednou - detoxikaci, omlazení i vynikající zdravotní stav po dlouhou dobu.

 

Яндекс.Метрика