HOCATT PLUS PROFESSIONAL

 


Co je ozdravný systém HOCATT?

Hyperthermic Ozone and Carbonic acid transdermal therapy / Hypertermická transdermální terapie s ozónem a oxidem uhličitým.

Terapeutická multifunkční ozónová sauna HOCATT PLUS PROFESSIONAL je inovativní, nejmodernější a nejúplnější ozdravný systém, který nemá obdoby. Toto unikátní zařízení bylo navrženo pro jeden účel - podporovat zdraví pomoci kompletní detoxikace organismu. HOCATT je efektivní a naprosto bezpečná terapie, která se doporučuje nejen nemocným, ale také zdravým lidem jako relaxační a regenerační wellness. HOCATT poskytuje vědecky vyvinuté metody, jak zvrátit škody způsobené toxiny, stresem a nemocí. HOCATT - univerzální systém pro plné ozdravení a efektivní omlazení organismu.

 

 

 

Elektrická frekvenční terapie je jednou z nejvíce studovaných a publikovaných terapií na světě. Tato neinvazivní terapie přináší řešení pro mnoho druhů onemocnění. Je úspěšně používána při simulačních cvičeních a poskytuje pasivní cvičení pro ty, kteří nevedou nebo nejsou schopni vést aktivní život (seniory, slabé, nemocné a ochrnuté pacienty). Vliv spálených kalorií z pasivního cvičení je další výhodou pro zdraví lidí!
 

Co je terapie EWOT?


V polovině 70. let německý vědec první objevil to, co je dnes známé jako cvičení s kyslíkovou terapii nebo EWOT terapie. Toto ošetření se provádí kyslíkovým koncentrátorem, který extrahuje kyslík z okolního prostředí. Pokud budete dýchat takový vzduch po dobu 10 až 20 minut denně, výsledný efekt pro tělo muže být srovnatelný s účinkem tříhodinové procházky zeleným lesem. Tato terapie je jednoduchý a cenově dostupný způsob pro každého, kdo chce dosáhnout zlepšení svých ukazatelů výkonnosti, a to jak v oblasti sportu tak i v oblasti rehabilitace. Každý, kdo vyzkoušel tuto léčbu, tvrdí, že terapie navždy změnila jeho život k lepšímu! Tato terapie má široké využití po celém světě.

 

Co je to pyrexie (horečka)?

 

Předtím, než vysvětlíme, co je hypertHypertermická terapieermická terapie, musíme lépe pochopit, co je horečka. Obvykle zvýšená teplota těla, známá jako horečka, je příznakem nebo symptomem výskytu infekce v těle. Z vědeckého hlediska by se dalo říci, že horečka je přirozenou odpovědí imunitního systému na infekci nebo toxické látky s cílem udělat naše tělo méně příznivým prostředím pro jejich růst a život. Ve skutečnosti je horečka přirozeným mechanizmem sebezáchovy a samoléčby našeho těla. Horečka je pokus našeho organizmu zničit napadající organizmy a vyvést je ven z našeho těla přes kůži spolu s potem. 

 

Co je aromaterapie?

Aromaterapie je forma alternativní medicíny, která využívá esenciálních olejů a dalších aromatických sloučenin z rostlin pro léčebné procedury. Esenciální oleje a vonné esence z různých rostlin přispívají k rovnováze, harmonizací a posílení lidského těla, zlepšení mentálního a emocionálního stavu, stejně jako zlepšení a posílení imunity. Tato terapie je založena na principu, že přírodní vonné látky a éterické oleje ovlivňují naši náladu a myšlení, a proto, jak myslíme a cítíme se v daném čase, ovlivňuje náš zdravotní stav.
Aromaterapie má velmi efektivní antidepresivní a antibakteriální účinky. Výsledky studií na velkém počtu pacientů ukázaly, že aromaterapie snižuje úzkost a stres, které vedou ke snížení krevního tlaku a ke zlepšení kvality spánku a také aromaterapie velmi dobře podporuje detoxifikaci celého organizmu.

Co je terapie infračervenými paprsky?

 

Většina sluneční energie dopadá na Zemi v podobě infračerveného záření. V roce 1800 astronom William Herschel objevil formu neviditelného záření ve spektru světla červené lucerny - paprsek, který se stal známý jako infračervený paprsek. Terapie  infračervenými paprsky -  terapie s nízkou energií, při které světelné vlny pronikají do lidského těla, přemění se na tepelnou energii, teplota se mírně zvýší a aktivuje základní tělesné funkce organizmu. Je třeba poznamenat, že použití správné vlnové délky může nabíjet tělové vodní molekuly, které stimulují rychlý růst a regeneraci buněk. Infračervené záření je naprosto bezpečné pro lidský organizmus.

V okamžiku disociace nebo rozpadu nestabilního kyslíkového sloučení O3 se vytvoří ultrafialové záření. Toto záření má vliv na epidermis a hlubší vrstvy pokožky, která podporuje tvorbu ochranných látek, hormonů, vitamínů a navíc má schopnost zabíjet bakterie. Tento typ léčby se nejčastěji používá pro léčbu lupénky, atopické dermatitidy, vitiligo a mykózy (mycosis fungoides).

 

Яндекс.Метрика