Co je terapie EWOT?


V polovině 70. let německý vědec první objevil to, co je dnes známé jako cvičení s kyslíkovou terapii nebo EWOT terapie. Toto ošetření se provádí kyslíkovým koncentrátorem, který extrahuje kyslík z okolního prostředí. Pokud budete dýchat takový vzduch po dobu 10 až 20 minut denně, výsledný efekt pro tělo muže být srovnatelný s účinkem tříhodinové procházky zeleným lesem. Tato terapie je jednoduchý a cenově dostupný způsob pro každého, kdo chce dosáhnout zlepšení svých ukazatelů výkonnosti, a to jak v oblasti sportu tak i v oblasti rehabilitace. Každý, kdo vyzkoušel tuto léčbu, tvrdí, že terapie navždy změnila jeho život k lepšímu! Tato terapie má široké využití po celém světě.

 

 

 

Proč je to důležité?

 

Jak stárneme, naše buňky ztrácejí schopnost normálně fungovat. Naše buňky jsou klíčové v mnoha přirozených procesech v těle -  trávení, rozmnožování, detoxikace, očista, produkce hormonů, imunitní a neurologické funkce a schopnost těla léčit se samo. Jakmile stárneme, naše hladina kyslíku klesá. Důsledkem znížení úrovně kyslíku je zpomalení produkce ATP (adenosintrifosfát). ATP je palivo pro naše tělo, to je to, co nám dává energii potřebnou ke všemu co děláme: běhání, skákání, stravování se, dýchání a žítí. Zvýšením hladiny kyslíku lze výrazně zpomalít proces stárnutí. Pokud nemáte dostatek kyslíku, buňky umírají, což přímo ovlivňuje funkci mozku a všech orgánů. Výsledkem delší nízké úrovně kyslíku může být  předčasné stárnutí, rakovina a různá onemocnění. Zvýšením množství přijímaného kyslíku  zvyšujeme úroveň obsahu kyslíku v tkáních. To zase zvyšuje metabolismus a stimuluje imunitní systém.

 

 

 

Zdravotní výhody 

 

  •  terapie EWOT umožňuje tělu pracovat s maximálním výkonem, zvyšujícím vytrvalost a rychlost
  •  zvýšení kyslíku je klíčem ke snížení vlivu stresu na vaše tělo a zvýšení energetické úrovně.
  •  zvyšování kyslíku zpomaluje proces stárnutí
  •  nasycení těla kyslíkem – nejlepší způsob, jak předcházet nemocem
  •  výborný způsob, jak zvýšit sílu a vytrvalost, a také způsob, který vám umožní spálit velké množství kalorií (až 30 %)
  •  obnovuje funkci plic
  •  pomáhá pacientovi zbavit se různých typů očních problémů, také problémů spojených se zaostřováním očí
  •  snižování otoků v kapilárních buňkách
  •  zlepšuje krevní oběh, zejména v dolních končetinách
  •  snižuje hypertenzi

EWOT terapie je ekonomicky efektivní a velmi dostupná pro všechny pacienty. Je to jedna z mála metod léčení, kde přínosy převažují rizika

 

 

 

 

 

 

 
Яндекс.Метрика