Co je jedinečného na ultrazvukové terapii?

Ultrazvuková kavitace je terapie založená na využití nízkofrekvenčního ultrazvuku. Ultrazvukové vlny jsou pro lidské ucho nezachytitelné (nad 2000 Hz). Ultrazvuk prochází fyzickou vrstvou (povrchem), který může plynný, pevný nebo kapalný. Ultrazvuková kavitace je jedinečnou terapií bez chirurgického zákroku, pomocí které lze úspěšně dosáhnout zničení nebo redukci podkožní tukové tkáně. Ultrazvukové pole vytváří bubliny v kapalině (podkožním tuku), které postupně rostou a pak při dosažení určité velikosti praskají.Vzhledem k tomu, že membrány tukových buněk nemají pevnou strukturální schopnost snášet tyto vibrace, efekt kavitace je snadno ruší.

To snižuje obvod ošetřované oblasti v důsledku redukce tloušťky tuku. Ultrazvukové kavitace umožňuje neinvazivní odstranění odložených tukových tkání v cílových oblastech. Jedná se o originální, inovativní způsob pro odstranění tukové tkáně bez nutnosti anestezie, hospitalizace nebo dlouhodobého pooperačního zotavování, které způsobuje absenci v práci, nebo odmítání jiných výhodných činností.Tato terapie upevňuje povrch kůže, snižuje tukové zásoby a zpevňuje pojivovou tkáň. Ultrazvuková kavitace je mnohem levnější a jednodušší ve srovnání s chirurgickou liposukcí. Procedura je bezbolestná a lze ji provádět ambulantně.

 

Proč je to důležité

Ultrazvuková kavitace vede k okamžitým a dlouhodobým výsledkům. Mnozí klienti již po jedné proceduře dosahují zmenšení o 2 až 6 cm v obvodu a s každou další procedurou je tento výsledek efektivnější. Výsledky se mohou lišit v závislosti na struktuře tkáně cílové oblasti, věku, metabolismu. Pro zlepšení a udržení výsledku doporučujeme dodržovat odpovídající diety a zvýšit fyzickou zátěž.

Tato terapie upevňuje povrch kůže, snižuje tukové zásoby a zpevňuje pojivovou tkáň. Ultrazvuková kavitace je mnohem levnější a jednodušší ve srovnání s chirurgickou liposukcí. Procedura je bezbolestná a lze ji provádět ambulantně.

 

Krása a zdraví

 


  • Zlepšení krevního oběhu a toku lymfy.
  • Detoxikace prostřednictvím vylučování toxinů, které jsou spojené v tukových buňkách.
  • Pohledné formování těla v cílových oblastech – efekt je okamžitý, značný a trvalý.
  • Bez chirurgie, bez anestezie, bez nepohodlí a ztráty času.
  • Zlepšení vzhledu pokožky.
  • Likvidace tukových buněk a snížení, nebo úplné odstranění celulitidy.
  • Zlepšuje pružnost tkáně, což snižuje, nebo odstraňuje povislou kůži.

 

Ultrazvuková liposukce je univerzální alternativní terapií chirurgické liposukce, která umožňuje rychle a velmi efektivně odstranit tukové zásoby v cílových oblastech. Bez hospitalizace, anestezie, zdravotních komplikací a dlouhodobého pooperačního zotavování, rizika infekce, pooperačních jizev, modřin a bolestivých pocitů a dalších potíží spojených s chirurgickými zákroky.

Яндекс.Метрика