Co je terapie infračervenými paprsky?

 

Většina sluneční energie dopadá na Zemi v podobě infračerveného záření. V roce 1800 astronom William Herschel objevil formu neviditelného záření ve spektru světla červené lucerny - paprsek, který se stal známý jako infračervený paprsek. Terapie  infračervenými paprsky -  terapie s nízkou energií, při které světelné vlny pronikají do lidského těla, přemění se na tepelnou energii, teplota se mírně zvýší a aktivuje základní tělesné funkce organizmu. Je třeba poznamenat, že použití správné vlnové délky může nabíjet tělové vodní molekuly, které stimulují rychlý růst a regeneraci buněk. Infračervené záření je naprosto bezpečné pro lidský organizmus.

 

Jaké jsou výhody infračerveného záření?

 

  • Tato terapie zlepšuje krevní oběh a proudění kyslíku do poškozené tkáně, snižuje chronické bolesti kloubů a svalů, dobře léčí vykloubení, protahovaní svalů, křeče, onemocnění periferních cév, a artritidu. Výsledky klinické studie provedené v Japonsku ukazují kompletní úspěch ve všech případech revmatoidní artritidy, kde se používalo infračervené záření na celé tělo.
  • Díky dobrému  rozšíření periferních cév, jedna hodina léčby infračervenými paprsky, může způsobit výrazný pokles krevního tlaku a podstatné zvyšovat srdeční frekvence. Viskozita krve se také výrazně zlepšuje.
  • Vzhledem k tomu, že se do cév ukládají tukové zásoby, fibrin, vápník a buněčné drti, zvýšuje se drsnost povrchun tepny, která je obvykle hladká a pružná, a tím se snižuje její schopnost  rozšiřovat se a to způsobuje zpomalení toku krve přes zúžený kanál, čímž se zvyšuje riziko vzniku krevních sraženin, které blokují tepny, a průtok krve se může úplně zastavit. Pomocí infračervené terapie, může být toxicita krve neutralizována a stěny tepen, kapilár a žil vyhlazené.
  • Vysoký krevní tlak, osteoporóza, bolesti hlavy a problémy spojené s trávením, problémy související s životním stylem a stárnutím organismu, problémy spojené s přebytkem kyselosti v našem organizmu. Zvýšením vnitřní teploty těla a zvýšením krevního oběhu, infračervená rezonance umožňuje vyčistit krev a zbavit se kyselých toxinů, které se hromadí v tepnách po mnoho let.
 

 

Proč doporučujeme léčbu infračervenými paprsky?

 

Tento způsob léčby poskytuje efektivní řešení pro širokou škálu zdravotních problémů, a výsledky studií provedených v průběhu posledních 25 let naznačují, že infračervené záření je jedním z nejúčinnějších v celé řadě závažných onemocnění a je naprosto bezpečné pro pacienta.

Яндекс.Метрика