Frequently Asked Questions

 

 

 

My rozumíme, že pravděpodobně budete mít mnoho otázek ohledně HOCATT a způsobů, které poskytuje.

Níže je seznam otázek, které často přijímáme. Jednoduše klikněte na otázku a odpověď se otevře níže.

Pokud nemůžete najít to, co hledáte, prosím, zeptejte se a my Vám rádi pomůžeme

 

Co je ozón?


Abychom pochopili, co je ozon, měli bychom začít s kyslíkem. Kyslík je životně důležitým prvkem. Bez kyslíku nemůžeme přežít déle než několik minut. Je známo, že tělesné buňky jsou závislé na kyslíku. Devadesát procent energie těla je vytvořeno kyslíkem přes aerobní metabolismus. Správné a adekvátní okysličení těla je jediný způsob, jak zlepšit zdraví a zpomalit proces stárnutí.

Takže, ozon je plyn který se skládá ze tří atomů kyslíku (O3). V přírodě ozon vzniká působením ultrafialových paprsků ve stratosféře, kde vytváří ochranný filtr proti UV záření, také vzniká při elektrických výbojích v bouřce působením blesku a fotochemickou reakcí výfukových plynů. Uměle je vyráběn přístroji, kterým říkáme generátory ozonu.

Po bouřce každý z nás pocítí zvláštní vůni a vnímá čistotu ovzduší. Příroda pookřeje a člověk se cítí lépe, uvolněně. Prostředí prosytil ozón, plyn s charakteristickou vůní. Tyto příznivé podmínky způsobila tříatomová molekula kyslíku - ozón, chemický vzorec O3, který byl objeven již roku 1785. Jde o bezbarvý plyn velmi nestabilní s rychlým rozkladem. Jeho zkoumáním se prokázaly vynikající účinky působení ozónu na lidský organismus se schopností likvidovat viry, bakterie a plísně. Biochemicky působí při poruchách imunity, příznivě ovlivňuje prokrvení organismu. Uvolňuje energii a přispívá k regeneraci stavu při fyzickém i psychickém vyčerpání. Působení ozonu na lidský organizmus vychází z účinků, které jsou dostatečně známy laboratorními studiemi a ověřeny klinickými zkouškami.

Яндекс.Метрика