S cílem poskytnout našim zákazníkům  bezpečné a nejlepší zařízení, systém "HOCATT PLUS profesional" byl testován a studován těmito profesory a lékaři. Tyto studie vám poskytnou jistotu, že Vám nabízíme jeden z nejlepších dostupných produktů na mezinárodním trhu, se kterým můžete dosáhnout nejefektivnějších výsledků v oblasti léčení a omlazení.

 

 

 

 

 

 

Spolupráce vědců a lékařů, kteří používají zařízení HOCATT PLUS profesional a provádějí výzkumy pro společnost SIGNATURE HEALTH.

  • Profesor Prof. Nabil Mawsouf, Vice-President Mezinárodní vědecké komise pro ozonovou terapii
  • Profesor Velio Bocci, prezident Mezinárodního Vědeckého výboru pro ozonovou terapii, Univerzita Siem, Itálie
  • Dr. Frank Shallenberger,  Předseda akademie ozonu v USA
  • Dr. Stefan Tiron, Prezident Rumunské Ozonové Asociace
  • Dr. Hilda Landman, předseda vědeckého Asociace SA v oblasti ozonové terapii
  • Dr. Melissa Brown, Viceprezident SA vědecké komise v oblasti ozonové terapii
  • Michelle Nicolopulos, President Ozonové Associace
  • Dr. Tarek Tanbouli, zdravotní středisko v Kuvajtu
  • Delano Di Visconti „The Hydro SA“

 

Profesor Nabil Mawsouf je vice-prezident Mezinárodního vědecké komise pro ozonovou terapii a vědecký poradce společnosti Signature Health LTD.

 

 ·         Profesor,  vedoucí katedry anestezie a intenzivní péče pro léčbu bolesti, vedoucí katedry ozonové terapie (léčba, odborné školení a výzkum), Národní ústav pro  léčbu rakoviny, Káhirská univerzita, Egypt,

·         Konzultant pro ozónovou terapii, Vojenské rehabilitační centrum, Káhira, Egypt,

·         Konzultant pro ozónovou terapii, Námořní výzkumný ústav, Alexandrie, Egypt,

·         Poradce pro léčbu ozonem, Sultanát Omán.

·         Konzultant a rozhodce pro vyhodnocení lékařských a vědeckých výzkumů Světové zdravotnické organizace (WHO) pro léčbu bolesti a alternativní medicínu.

·         Předseda egyptské lékařské společnosti pro Ozone terapie a alternativní medicínu.

·         Jeden z prvních lékařů zabývajících se ozonovou terapií v Egyptě, který obdržel od Ministerstva zdravotnictví v Egyptě v prosinci 1999 schválení na použití ozonové terapie jako způsobu léčby,

·         Člen Mezinárodní asociace Ozone a člen Německé lékařské asociace o využití ozonu v prevenci a léčbě.

·         Jeden z prvních lékařů, kteří se specializují na léčbu bolesti v Egyptě od roku 1981.

·         Člen Mezinárodní asociace pro studium bolesti (The study of Pain, USA), členské společnosti na Středním východě pro studium bolesti a člen egyptské společnosti pro studium bolesti.

·         Vedl mnoho výzkumů v oblasti zvládání bolesti a ozónové terapie,

·         Dozoroval mnoho lékařů, magistrů a doktorandů v oblasti zvládání bolesti a ozónové terapie,

·         Autor knihy o zvládání bolesti (Pain) psané arabsky,

·         Expert na akupunkturu, studený laser a elektroterapii při zvládání bolesti,


   

Prof. Mawsouf o systemu HOCATT:  Při hledání neinvazivních metod pro zvládání bolesti, jsem objevil "HOCATT" a zjistil jsem, že ten je nejlepší, protože má vše v jednom systému! Je to účinné, tiché a přirozené.

 

 

Dr. David Minkoff -  Lifeworks Wellness Center v Clearwater, FloridaTerapie, která je kombinací parní sauny a ozonu jako metoda pro obnovu a čištění těla je skutečně lepší než jakýkoli jiný druh terapie co znám ...  omlazuje pokožku a obnovuje energetický systém natolik, aby se pacienti po ukončení terapie citili velmi dobře a mělí pevné zdraví.  Tato léčba urychluje proces hojení u pacientů, snižuje bolest, pacienti se cítí lépe a líbí se jim to; Je to jednoduchý, ale je to také velmi účinný druh terapie. Jsem rád, že já sám mohu pravidelně používat systém HOCATT a jsem s ním velmi spokojený. Zkoušel jsem spoustu saun a prošel  jsem množstvím ozonových terapii, ale řeknu vám, že účinek očistění a detoxikace těla, který jsem dostal od tohoto boxu, je více než kterýkoliv z těch, které jsem zkoušel předtím. Opravdu mi hodně pomohl.

 

Dr. Stefan Tiron - ortopedie, sportovní traumatologie, předseda rumunské organizace posturologii

 

Hlavním důvodem, který mě přivedl k zakoupení systému "HOCATT" je ten, že tento systém nabízí mnoho příležitostí a různých možností léčby, stejně jako současné použití několika forem léčby bez dalších lidských zdrojů nebo navýšení  výdajů. "HOCATT" je velmi užitečný a efektivní při léčbě různých onemocnění a nabízí výborné výsledky jak pro sportovce tak i pro pravidelné pacienty. Úroveň spokojenosti pacientů je velmi vysoká. U mých pacientů jsme zaznamenali nejen rychlejší zotavení z poranění, ale také zvýšení fyzické síly.

"HOCATT" poskytuje velmi dobré všeobecné ozdravení s více terapiemi díky multimodalitě, což šetří čas i peníze. Je to jednoduché, snadné, příjemné a efektivní ozdravení. Všichni lékaři v mé klinice ho používají.

 
 

Dr. Herman Spies - odborník v Kapském Městě v Jihoafrické republice


Ve své praxi se stále setkavám s pacienti, kteří mají chronické degenerativní onemocnění, jako je Alzheimerova choroba, roztroušená skleróza, autoimunitní onemocnění a různé druhy rakoviny.  Ozón je nesmírně cenný v mé praxi. Já preferují  začínat detoxikací mých pacientů pomocí systému "HOCATT", protože tato terapie je dobrým a jemným úvodem pro detoxikaci. Ozon odstraňuje zátěž jater, ledvin a lymfy. Pacienti se okamžitě začínají cítit lépe a po každé terapii se jejich zdravotní stav zlepšuje.

Použití intravenózní ozonové terapie  a transdermální terapie "HOCATT" poskytuje srovnatelné výsledky, ale "HOCATT" je pro pacienty jednodušší, levnější a představuje menší riziko. Pacienti mají výborné výsledky a opravdu si terapii vychutnávají.

 

 

 

Яндекс.Метрика